Lisainfo: 3. Värska kepikõnni- ja käimismaraton

Millal ja kus toimub?

Start on pühapäeval, 5. augustil kell 11.00 Värska laululavalt! Täpsem info asukoha kohta on kättesaadav SIIN

Osalejate kohaloleku registreerimine ning stardinumbrite väljastamine algab kell 10.00 stardi- ja finišipaigas Värska laululaval.

Pärast starti on osalejatel finišisse jõudmiseks aega maksimaalselt 9 tundi. Osalejad, kes ei ole veel kell 20.00 jõudnud valitud distantsi läbida, diskvalifitseeritakse rajalt ning suunatakse otseteed finišisse.

Kus rada kulgeb?

Maratoni stardi- ja finišipaik asuvad Värska laululaval. Maraton toimub Mustoja maastikukaitseala territooriumil ja kulgeb põhiliselt mööda metsateid- ja radu. Kõik Värska maratoni rajad on väga sobilikud kiireks läbimiseks. Lauged lõigud vahelduvad üksikute tõusudega ning 21 km ja 42 km rajal võib kohata ka paari elamuslikumat kohta.

Vaata eelmise aasta maratoni rajakaarti.

Kuidas registreeruda?

Teid loetakse registreerunuks, kui ka retke tasu on üle kantud MTÜ Elamusmaratonid Swedbank kontole EE382200221061167567. Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute üldjuhendiga.

Mis toimub teeninduspunktides?

Täispika maratoni (42 km) rajal on kokku 7 teeninduspunkti, poolmaratonil (21 km) 3 ning 10 km rajal 2 punkti.

Kõikides teeninduspunktides saab energiavarusid täiendada nii magusate kui soolaste suupistete ja joogiga. Teeninduspunktidele annavad jõudu juurde Põltsamaa, Enervit ja Kalev.

Mis toimub finišis?

Finišis ootab kõiki lõpetajaid medal ning personaalne diplom koos valitud distantsi läbimisajaga. Maratoni lõpus ootab kõiki osalejaid maitsev Põltsamaa supp koos kosutava karastusjoogiga, et keegi ei peaks näljasena koduteele suunduma. Samuti on finišis võimalus lõõgastuda mõnusas saunas.

Eelmise aasta Värska elamusmaraton

Viska pilk peale eelmise 2017. aasta 2. Värska kepikõnni- ja käimismaratoni rajakaardile, uudista möödunud aasta pilte ning loe maratonist kirjutatud uudist siin:

NB! Loe ka Elamusmaratonide üldjuhendit.