Osmussaare elamusretk

Pole saadaval
Kuupäev: 19. mai 2019

Stardikoht: Dirhami sadam, Läänemaa

Distants: 12-15 km

Registreerimine lõpeb: 16. mai 2019

KOHAD GRUPPIDES ON TÄITUNUD!

Mis toimub?

Elamusretkede 2019. aasta viimane kevadretk viib osalejad Läänemaale uudistama Eesti ühte kaunimat ning omanäolisemat saar – Osmussaart!


Elamusretkede 10. juubeliks kogusime nii korraldajate kui ka osalejate meenutusi toimunud retkedest ning mis seal salata – Osmussaare elamusretk 2013. aastal oli kõigil meeles veel 5 aastat hiljemgi ning see pälvis Elamusretkede ajaloo kõige elamuste rohkema retke tiitli! Vaatame sellel kevadel üle – kas olukord on muutunud või on ikka kõik elamused endiselt saarel alles!

Osmussaarel matkame me nii rannajoonel kui ka sisemaal, loomulikult teeme puhkepeatuse sealse majaka juures, ronime randa uhutud laevavrakil ning matkame kaunil pankrannikul. Kui hästi läheb, kohtame ka sõbralikke saarel elavaid lambaid!

Lisaks ei puutu ka zen-emotsioonid saarel valitsevast rahust ja vaikusest ning ka meie võtame 10 minutit, et leida endale igaüks oma lemmikkivi ning kuulata mõned minutid rahulikku mere loksumist kaldaliivale.

Millal ja kus toimub?

Retkele koguneme pühapäeva, 19. mai hommikul alates kell 8.30 ning kogunemispaigaks on Dirhami sadam, täpsemat asukohta vaata siit

Saarele sõiduks kasutame me väikseid kaatreid, mis viivad meid kiirelt ning elamusterohkelt saarele!

Retkele stardime gruppidena järgmiselt: kell 9:00, kell 9:40, kell 11:00, kell 11:40, kell 13:00 ja 13:40. Palume kohale tulla vähemalt 20 minutit enne matkagrupi väljumist. Palume, et annaksite saabudes endast korraldajatele märku – siis saame nimed kirja panna, jälgida gruppide täituvust ning retke järgselt kõigile osalejatele diplomid saata.

Retke põhiraja pikkuseks kujuneb vastavalt ilmastikuoludele ca 12-15 km ning ajaliselt planeerime retke läbimiseks koos peatustega ca 4-5 tundi.

Retke ajal pakume kergeid suupisteid Põltsamaa ja Kalevi kaasabil. Kõikidele retkelistele on stardis valmis pandud Põltsamaa mahlajook, mida saab endale pudeliga kaasa võtta rajale. Finišis Dirhami sadamas ootab kõiki retkelisi soe söök.

Transport

Osmussaare elamusretke stardipaika stardib Tartust retke hommikul buss, mis toob osalejad kella 9ks Dirhami sadamasse. Bussis on veel vabu kohti - huvi korral võtke ühendust ene@kiviryyt.ee.

Mida pakume?

 • Matka mitmekesises ja huvitavas looduses
 • Matkajuhi/rajameistri teenust
 • Transporti saarele ja tagasi
 • Väike kehakinnitus matka ajal
 • Soe söök matka lõpus
 • Diplom

Kuidas registreeruda?

 • Osaleja registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt registreerudes toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke.
 • Grupina registreerimiseks täitke ära registreerimisvorm, mille leiate siit. Pärast kinnituse saamist tee ülekanne MTÜ Elamusretked Swedbank kontole EE832200221058902874!
 • Kui soovid eraldi arvet tasumiseks, anna sellest soovist teada info@elamusretked.ee
 • Elamusretkedele saad SportID keskkonna kaudu registreerida siin.

Tutvu lähemalt registreerimistingimustega siin.

Kui palju maksab?

Kuni 10. mai:

 • Kõigile 55 €

11. – 16. mai:

 • Kõigile 65 €

 NB! REGISTREERIMISE TÄHTAEG ON 16. MAI (või seni, kuni kohti jätkub)!


Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute üldjuhendiga ja osavõtutasude ning registreerimistingimustega!

 

TULE KOGU ELAMUSI KOOS MEIEGA!

Küsimuste korral kirjuta info@elamusretked.ee või

helista 52 77 540 (Kunnar)

www.elamusretked.ee