Pakri elamusretk

Pole saadaval
Kuupäev: 7. september 2019

Stardikoht: Kurkse sadam, (vaata täpset asukohta), Harjumaa

Distants: põhirada ca 14 km, pikk rada ca 27 km

Registreerimine lõpeb: 5. september 2019

NB! Kohad on täitunud!

Mis toimub?

Elamusretkede 2019. aasta esimene sügisretk viib osalejad Harjumaale uudistama Pakri saari. Elamusretkelised pole kunagi varem Pakri saartele oma jalga tõstnud – seega on toimumas täiesti uus Elamusretk! Pakri saari oleme varasemalt Paldiski elamusretke raames üle mere vaid piilunud.

Pakri saartel külastame me Väike-Pakri saart koos seal asuva ajaloolise kiriku ning mitmete militaarehitistega. Pealamp tuleb kaasa võtta – meid ootavad pikad maa-alused käigud! Loomulikult avastame ka kaunist pankrannikut ning naudime vaateid Paldiski ning sealse majaka ja pankranniku suunas, mis paistab meile nagu peopesal kätte Väike-Parki ida küljel.

Pikemal matkarajal osalejad satuvad ka Suur-Pakri saarele ületades kahe saare vahel asuva muuli. Suur-Pakri saar peidab endas karile jooksnud laevavrakki ja loomulikult hulgaliselt militaarehitisi.

Millal ja kus toimub?

Retkele koguneme laupäeva, 7. septembri hommikul alates kell 9.30 ning kogunemis-paigaks on Kurkse sadam, täpsemat asukohta vaata siit.

Saarele sõiduks kasutame me kiirkaatreid, mis viivad meid kiirelt ning elamuste rohkelt saarele vaid loetud minutitega!

Retkele stardime kuni seitsmes grupis kell 10:00 (pikk rada), 10:30, 11:00, 11:30, 12:00, 12.30, 13:00. Palume kohale tulla vähemalt 20 minutit enne matkagrupi väljumist. 

Retke stardipaika soovitame kohale jõuda orienteeruvalt 20-30 minutit varem, siis saame ühiselt õigeaegselt gruppidena startida. Palume, et annaksite saabudes endast korraldajatele märku – siis saame nimed kirja panna, jälgida gruppide täituvust ning retke järgselt kõigile osalejatele diplomid saata.

Retke põhiraja pikkuseks kujuneb vastavalt ilmastikuoludele ca 14 km ning ajaliselt planeerime retke läbimiseks koos peatustega ca 4 tundi. Pika raja kestvuseks on ca 6 tundi ning selle jooksul läbitakse 27 km pikkune teekond.

Retke ajal pakume kergeid suupisteid Põltsamaa ja Kalevi kaasabil. Kõikidele retkelistele on stardis valmis pandud Põltsamaa mahlajook, mida saab endale pudeliga rajale kaasa võtta. Finišis ootab kõiki retkelisi soe söök.

Mida pakume?

 • Matka mitmekesises ja huvitavas looduses
 • Matkajuhi/rajameistri teenust
 • Transporti saarele ja tagasi
 • Väike kehakinnitus matka ajal
 • Soe söök matka lõpus
 • Diplom

Kuidas registreeruda?

 • Osaleja registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt registreerudes toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke.
 • Grupina registreerimiseks täitke ära registreerimisvorm, mille leiate siit. Pärast kinnituse saamist tee ülekanne MTÜ Elamusretked Swedbank kontole EE832200221058902874!
 • Kui soovid eraldi arvet tasumiseks, anna sellest soovist teada info@elamusretked.ee
 • Elamusretkedele saad SportID keskkonna kaudu registreerida siin.

Tutvu lähemalt registreerimistingimustega siin.

Kui palju maksab?

Kuni 31. august:

 • Kõigile 55 €

1. – 5. september:

 • Kõigile 65 €

 NB! REGISTREERIMISE TÄHTAEG ON 5. SEPTEMBER (või seni, kuni kohti jätkub)!


Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute üldjuhendiga ja osavõtutasude ning registreerimistingimustega!

 

TULE KOGU ELAMUSI KOOS MEIEGA!

Küsimuste korral kirjuta info@elamusretked.ee või

helista 52 77 540 (Kunnar)

www.elamusretked.ee