Viitna elamusretk

Kuupäev: 7. detsember 2019

Stardikoht: Viitna kõrts, Lääne-Viru maakond

Distants: Põhiretk 8 km; lühiretk 5 km

Registreerimine lõpeb: 4. detsember 2019


Mis toimub?

Elamusretkede detsembrikuu esimese lume eriretk viib osalejad seekord Lääne-Virumaale uudistama Viitna järvi ning sealset looduskaitseala.

httpsmediavoogcom000000371222photosPicture1-3_blockpng

Retke lõpus toimub hooaja lõpuüritus – premeerime hooaja aktiivsemaid osalejaid ning vaatame ühiselt aasta parimaid pilte. Ürituselt ei puudu ka magus üllatus!

PS! Loodetavasti saadab ilmataat esimese koheva lumekatte Eestisse just selleks ajaks ning loodame teha esimesed sammud lumel just hooaja viimasel Elamusretkel. 

A view of a lakeDescription automatically generated

Millal ja kus toimub?

Retkele koguneme laupäeva, 7. detsembril alates kell 10.30 ning kogunemispaigaks on Viitna kõrts, täpsema asukoha leiad siit.

Retkele stardime kuni neljas grupis kell 11:00. Retke stardipaika soovitame kohale jõuda orienteeruvalt 20-30 minutit varem, siis saame ühiselt õigeaegselt gruppidena startida. Palume, et annaksite saabudes endast korraldajatele märku – siis saame nimed kirja panna, jälgida gruppide täituvust ning retke järgselt kõigile osalejatele diplomid saata.

Retke pikkuseks kujuneb vastavalt ilmastikuoludele pikemal retkel 8 km ning lühemal retkel 5 km. Ajaliselt planeerime retke läbimiseks koos peatustega pikemal retkel 3-4 tundi, lühemal kuni 3 tundi

PS! Juhul kui talve ja lund ei ole, siis läbime pisut rohkem kilomeetreid, kuid ajaliselt jäävad retkede pikkused paika!

Retke ajal pakume kergeid suupisteid Põltsamaa ja Kalevi kaasabil ning janu kustutamiseks sooja teed Carmolise tilkadega ning Põltsamaa glögi. Finišis ootab kõiki retkelisi soe söök Viitna kõrtsihoones. Loomulikult on ka traditsiooniline Elamusretkede hooajalõpu tort valmis küpsetatud!

httpsmediavoogcom000000371222photos4Picture1_blockpng

Orienteeruvalt kell 15.00, kohe kui kõht on täis söödud võtame ette hooaja aktiivseimate kõndijate ning kollektiivide tunnustamise, vaata Elamuspunktide tabelid siit !

Loe ka eelmise aasta viimase retke kokkuvõtet , kui liikusime Valgehobusemäe piirkonnas ning külastasime Kakerdaja raba matkarada.

Mida pakume?

 • Matka mitmekesises ja huvitavas looduses
 • Matkajuhi/rajameistri teenust
 • Väike kehakinnitus matka ajal
 • Soe söök matka lõpus ning magus üllatus
 • Diplom

Kuidas registreeruda?

 • Osaleja registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt registreerudes toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke.
 • Grupina registreerimiseks täitke ära registreerimisvorm, mille leiate siit. Pärast kinnituse saamist tee ülekanne MTÜ Elamusretked Swedbank kontole EE832200221058902874!
 • Kui soovid eraldi arvet tasumiseks, anna sellest soovist teada info@elamusretked.ee
 • Elamusretkedele saad SportID keskkonna kaudu registreerida siin.

Tutvu lähemalt registreerimistingimustega siin.

Kui palju maksab?

Kuni 1. detsember:

 • Täiskasvanu: 18 €
 • Pensionär / (üli)õpilane / laps: 14 €

SOODUSTUS GRUPILE: Kogu kokku vähemalt 8-liikmeline seltskond ning matka soodsamalt! Grupi puhul on hinnad järgnevad:

 • Täiskasvanu: 12 € (inimese kohta)

2. – 4. detsember:

 • Kõigile 20 €

NB! REGISTREERIMISE TÄHTAEG ON 4. DETSEMBER (või seni, kuni kohti jätkub)!


Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute üldjuhendiga ja osavõtutasude ning registreerimistingimustega!

 

TULE KOGU ELAMUSI KOOS MEIEGA!

Küsimuste korral kirjuta info@elamusretked.ee või

helista 52 77 540 (Kunnar)

www.elamusretked.ee