Letipea elamusretk

Pole saadaval


Kuupäev: 14. juuni 2020

Stardikoht:  Letipea neem, Lääne Virumaa

Distants:  ca 18  km

Registreerimine lõpeb: 11. juuni 2020

Registreeri Miuuv mobiiliäpiga:
Android, iOS 

Mis toimub?

Elamusretkede 2020. hooaja teine suveretk viib osalejad jalutama Lääne-Virumaale Kunda külje alla Letipea poolsaarele avastama sealseid kauneid mereäärseid radu. Viimati liikusime seal piirkonnas aastal 2011, kui toimus Kunda elamusretk. 

Retke alustame kaunist männimetsast ning sealt võtame sihi juba mere äärde. Retkel liigume ja avastame mere äärseid matkaradu, teeme pilte Eesti suurima rändrahnu – Ehalkivi juures. Retke teele jäävad ka mitmed kaunid rannametsad ning ka tükike sealse piirkonna militaarajalugu.

Millal ja kus toimub?

Retkele koguneme pühapäeva,  14. juuni hommikul alates kell 10:40 vastavalt grupi stardiajale (20 minutit enne oma grupi stardiaega). Palume varem mitte kohale tulla! Kogunemispaigaks on  Letipea neem, täpsemat asukohta vaata siit.

Retkele stardime kolmes grupis kell 11:00 (aeglase sammuga grupp); 11:20; 12:00. 

Retke pikkuseks kujuneb vastavalt ilmastikuoludele  ca 18  km  ning ajaliselt planeerime retke läbimiseks koos peatustega ca  4 ja pool tundi (aeglasel grupil 5 kuni 5 ja pool tundi).

Igale osalejale anname kaasa toidupaki keha kinnituseks Põltsamaa ja Kalevi kaasabil. Retke stardi-ja finišipaigas ning raja keskel on osalejatel võimalus oma joogipudeleid täita Põltsamaa mahlajoogi või veega. PS: oma joogipudel võtke kindlasti retkele kaasa!

Mida pakume?

 • Matka mitmekesises ja huvitavas looduses
 • Matkajuhi/rajameistri teenust
 • Toidupakk kehakinnitamiseks retke vältel ning joogipudeli täitmise võimalus stardi- ja finišipaigas ning raja keskel
 • Diplom

Kuidas registreeruda?

 • Osaleja  registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt registreerudes toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke.
 • Mugavaimaks registreerimiseks nutitelefoniga kasuta Miuuv registreerimisäppi, mille saad alla laadida Androidile siit või IOSile siit.
 • Grupina  registreerimiseks täitke ära registreerimisvorm, mille leiate siit. Pärast kinnituse saamist tee ülekanne MTÜ Elamusretked LHV Panga kontole EE157700771004355873.
 • SportID keskkonna kaudu saad registreerida siin.

Tutvu lähemalt registreerimistingimustega  siin.

Kui palju maksab?

Kuni 5. juuni:

 • Täiskasvanu: 18 €
 • Pensionär / (üli)õpilane / laps: 12 €

SOODUSTUS GRUPILE: Kogu kokku vähemalt 8-liikmeline seltskond ning matka soodsamalt! Grupi puhul on hinnad järgnevad:

 • Täiskasvanu: 12 € (inimese kohta)

6. – 11. juuni:

 • Kõigile: 25 €

Lisaks on igas matkagrupis 1 tasuta koht kõige suuremale loodussõbrale - Elamushooldajale.  Lisaks elamuste nautimisele aitavad nemad loodusest ära korjata iga väiksemagi prügi, kui midagi meile retke jooksul ette jääb. 

Elamushooldajana kaasalöömiseks saada email: info@elamusretked.ee

NB! REGISTREERIMISE TÄHTAEG ON 11. JUUNI (või seni, kuni kohti jätkub)! 

 
Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute  üldjuhendiga  ja  osavõtutasude ning registreerimistingimustega!

TULE KOGU ELAMUSI KOOS MEIEGA!

Küsimuste korral kirjuta  info@elamusretked.ee  või

helista 52 77 540 (Kunnar)

www.elamusretked.ee