Tartu elamusretk

Elamusretked on ajutiselt edasi lükatud!
Pole saadaval


Kuupäev: : 28. aprill 2020

Stardikoht:  Tartu Raekojaplats 

Stardiaeg:  21:00
 
Distants:  ca 10-12 km 

Registreerimine algab: 01.04.2020

Registreerimine lõpeb:  23.04.2020


Mis toimub?

2020. aastal tähistavad Elamusretked juubelit – toimub järjekorras 150 Elamusretk. Tähistamaks seda sündmust toimub õhtune eriretk just Elamusretkede kodulinnas - Tartus!

Vaata ka eelmise Tartu elamusretke videot.

Tartu ööretk toimub õhtuse eriretkena Tartus ning viib retkelised avastama Taaralinna tuledesära ja põnevaid paiku õhtusel ajal. Kokku liigume koos väikeste peatustega ca 2–3 tundi ning läbime ca 10–12 km.  

Retk toimub õhtusel ajal, kohustuslik on kaasa võtta pealamp, et paremini jalge ette näha. Mõnus õhtune lõõgastus annab võimaluse näha linna veidi teise külje alt ning tunda, kuidas vaatenurga muutmine elu põnevamaks teeb.

Tuledesäras taaralinnas uudistamiseks on ettevalmistatud 12 erinevat elamusterohket rada, mis avaldatakse 1. aprillil. Rajad pakuvad avastamisrõõmu Tartu erinevates paikades ning üles otsitakse Tartu kaunimad vaated just tulede säras.  

Millal ja kus toimub?

Retkele stardime teisipäeval, 28. aprillil kell 21.00 Raekoja platsilt purskkaevu juurest peale seda kui retkelistele on tervituskõne pidanud Tartu linnapea!

Kohale soovitame tulla vähemalt 30-20 minutit varem, et saaksime kõik kenasti kirja panna ja enne starti vahvad grupipildid teha.  

Igal retkel on meid ootamas üks teeninduspunkt, kus retkelisi ootamas kerged suupisted Põltsamaa ja Kalevi kaasabil ning janu kustutamiseks Põltsamaa mahlajooki ning vett. Samuti on meid ootamas ka soe tee Carmolise tilkadega.

PS! Joomiseks oma korduvkasutatav joogitops kindlasti kaasa!

Mida pakume?

 • Retke ja avastamist tuledesäras Tartus
 • Retkejuhi/rajameistri teenust
 • Joogipausi retke ajal
 • Diplom

Kuidas registreeruda?

 • Registreerimine avatakse 1. aprill 2020.
 • Osaleja  registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt registreerudes toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke.
  • Kui soovid eraldi arvet tasumiseks, anna sellest soovist teada  info@elamusretked.ee 
  • Mugavaimaks registreerimiseks nutitelefoniga kasuta Miuuv registreerimisäppi, mille saad alla laadida Androidile siit või IOSile siit.
 • Grupina  registreerimiseks täitke ära registreerimisvorm, mille leiate siit. Pärast kinnituse saamist tee ülekanne MTÜ Elamusretked LHV Panga kontole EE157700771004355873.
 • Tutvu lähemalt registreerimistingimustega  siin.

Kui palju maksab?

1.-19. aprill:

 • Kõigile Elamusretkede  Facebooki lehe fännidele 5€  
 • Ülejäänutele 10 €  

20. – 23. aprill:

 • Kõigile 10 €

Lisaks on igas matkagrupis 1 tasuta koht kõige suuremale loodussõbrale - Elamushooldajale.  Lisaks elamuste nautimisele aitavad nemad loodusest ära korjata iga väiksemagi prügi, kui midagi meile retke jooksul ette jääb.

Elamushooldajana kaasalöömiseks saada email: info@elamusretked.ee


NB! REGISTREERIMISE TÄHTAEG ON 23. APRILL (või seni, kuni kohti jätkub)! 

 
Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute  üldjuhendiga  ja  osavõtutasude ning registreerimistingimustega!


TULE KOGU ELAMUSI KOOS MEIEGA!

Küsimuste korral kirjuta  info@elamusretked.ee  või

helista 52 77 540 (Kunnar)

www.elamusretked.ee