Tabina elamusretk

Lisa ostukorvi
Kuupäev: 7. oktoober 2018

Stardikoht: Lindora bussipeatus (vaata täpset asukohta), Võru maakond

Stardigrupid: 11:00 (aeglase sammuga grupp), 11:30

Distants: ca 22 km

Registreerimine lõpeb: 4. oktoober 2018

Mis toimub?

Teine sügisretk viib elamusretkelised Lõuna-Eestisse – peaaegu Venemaa piiri äärde, avastama Tabina kandi võlusid. Paljude jaoks ei ütle nimi Tabina midagi – samas Lindora laat, mille toimumispaigast me retke alustame on igal sügisel toonud kokku tuhandeid ja tuhandeid inimesi juba peaaegu 100 aastat. 

Seekord tuleb zen-retk – jalutame männimetsas, kus kuuleb vahelduseks erinevalt linnakärast ka iseenda mõtteid. Seega naudime looduse rahu ja vaikust!

Liigume nii Piusa jõe kallasradadel kui ka peaaegu kinnikasvanud metsaradadel, kus vaevu märkab veel jälge inimasustusest. Meie teele jäävad nii Härma müürid kui ka metsade rüpes peidus olev Puutli õigeusu puukirik. Retke keskel plaanime jõuda ka huvitava nimega Eestimaa paika – Kerepäälsele. See on koht, mis veab nii mõnegi suunurga ilmselt muigele.

Orienteeruvalt viibime Lõuna-Eesti loodust nautides ning elamusi kogudes matkal ca 5,5 kuni 6 tundi, millega läbime umbes 22 km pikkuse teekonna.

Rajale on valmis pandud kolm peatuspunkti, kus retkelised saavad oma jõuvarusid täiendada Põltsamaa ja Kalevi maitsvate toodetega. Teeninduspunktides pakume ka sooja teed Carmolise tilkadega.

Tagasi stardipaika jõudes ootab kõiki tublisid retkelisi soe supp!

Millal ja kus toimub?

Retkele stardime pühapäeval, 7. oktoobril kahe grupina: kell 11.00 (aeglase sammuga grupp) ja kell 11.30 Lindora bussipeatuse juurest. Täpsem stardikoht on leitav siit.

Retke stardipaika soovitame kohale jõuda orienteeruvalt 20-30 minutit varem, siis saame ühiselt õigeaegselt gruppidena startida. Palume, et annaksite saabudes endast korraldajatele märku – siis saame nimed kirja panna, jälgida gruppide täituvust ning retke järgselt kõigile osalejatele diplomid saata.

Mida pakume?

 • Matk Tabinas ning selle lähistel
 • Matkajuhi/rajameistri teenus
 • Väike kehakinnitus matka ajal
 • Soe söök matka lõpus
 • Diplom

Kuidas registreeruda?

 • Osaleja registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt registreerudes toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke.
 • Grupina registreerimiseks täitke ära registreerimisvorm, mille leiate siit. Pärast kinnituse saamist tee ülekanne MTÜ Elamusretked Swedbank kontole EE832200221058902874!
 • Kui soovid eraldi arvet tasumiseks, anna sellest soovist teada info@elamusretked.ee

Tutvu lähemalt registreerimistingimustega siin.

Kui palju maksab?

Kuni 28. september:

 • Täiskasvanu: 18 €
 • Pensionär / (üli)õpilane: 14 €

SOODUSTUS GRUPILE: Kogu kokku vähemalt 8-liikmeline seltskond ning matka soodsamalt! Grupi puhul on hinnad järgnevad:

 • Täiskasvanu: 12 € (inimese kohta) 


29. september – 4. oktoober:

 • Kõigile 20 €

NB! REGISTREERIMISE TÄHTAEG ON 4. OKTOOBER (või seni, kuni kohti jätkub)!

Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute üldjuhendiga ja osavõtutasude ning registreerimistingimustega!

 

TULE KOGU ELAMUSI KOOS MEIEGA!

Küsimuste korral kirjuta info@elamusretked.ee või

helista 52 77 540 (Kunnar)

www.elamusretked.ee