Valgehobusemäe elamusretk

Lisa ostukorvi
25,41 €
Kuupäev: 15. detsember 2018

Stardikoht: Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus, (vaata täpset asukohta), Järva maakond

Stardigrupid: 16:00 ja 16:30

Distants: ca 12 km

Registreerimine lõpeb: 12. detsember 2018

Mis toimub?

Elamusretkede 2018. aasta hooaja viimane elamusretk viib osalejad Järva maakonda uudistama pimeduse katte all Valgehobusemäe piirkonda. Külastamata ei jää ka sealse piirkonna tuntuim paik – Kakerdaja raba! Valgehobusemäe elamusretk on järjekorras 130nes elamusretk!

Retke lõpus toimub hooaja lõpuüritus – premeerime hooaja aktiivsemaid osalejaid ning vaatame ühiselt aasta parimaid pilte. Ürituselt ei puudu ka magus üllatus!

Meie hooaja viimase retke teeb eriliseks asjaolu, et liigutakse pimedal ajal pealampidega. Räägitakse, et Kakerdaja raba olla peale päikeseloojangut eriskummaline jalutuspaik, sestap vaatame ka selle üheskoos järgi.

PS! Loodetavasti saadab ilmataat esimese koheva lumekatte Eestisse just selleks ajaks  ning loodame teha esimesed sammud lumel just hooaja viimasel Elamusretkel. 

Millal ja kus toimub?

Retkele koguneme laupäeva, 15. detsembri pärastlõunal alates kell 15.30 ning kogunemispaigaks on Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskus, täpsema asukoha leiad siit.

Retkele stardime kahes grupis, vastavalt kell 16:00 ja 16:30. Palume kohale tulla vähemalt 20 minutit enne matkagrupi väljumist. Retke pikkuseks kujuneb vastavalt ilmastikuoludele ca 12 km ning ajaliselt planeerime retke läbimiseks koos peatustega 3 tundi.

Retke ajal pakume kergeid suupisteid Põltsamaa ja Kalevi kaasabil ning janu kustutamiseks sooja teed Carmolise tilkadega, Põltsamaa mahlajooki ning glögi. Finišis ootab kõiki retkelisi soe söök.

Orienteeruvalt kell 20.00, kohe kui kõht on täis söödud võtame ette hooaja aktiivseimate kõndijate ning kollektiivide tunnustamise, vaata Elamuspunktide tabelid siit!

Loe ka eelmise aasta viimase retke kokkuvõtet, kui liikusime Tõravere piirkonnas – piilusime observatooriumisse ning jalutasime sealsetel matkaradadel.

Mida pakume?

 • Matka mitmekesises ja huvitavas looduses
 • Matkajuhi/rajameistri teenust
 • Väike kehakinnitus matka ajal
 • Soe söök matka lõpus ning magus üllatus
 • Diplom

Kuidas registreeruda?

 • Osaleja registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt registreerudes toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke.
 • Grupina registreerimiseks täitke ära registreerimisvorm, mille leiate siit. Pärast kinnituse saamist tee ülekanne MTÜ Elamusretked Swedbank kontole EE832200221058902874!
 • Kui soovid eraldi arvet tasumiseks, anna sellest soovist teada info@elamusretked.ee

Tutvu lähemalt registreerimistingimustega siin.

Kui palju maksab?

Kuni 9. detsember:

 • Täiskasvanu: 18 €
 • Pensionär / (üli)õpilane / laps: 14 €

SOODUSTUS GRUPILE: Kogu kokku vähemalt 8-liikmeline seltskond ning matka soodsamalt! Grupi puhul on hinnad järgnevad:

 • Täiskasvanu: 12 € (inimese kohta)


10. – 12. detsember:

 • Kõigile 20 €

 

NB! REGISTREERIMISE TÄHTAEG ON 12. DETSEMBER (või seni, kuni kohti jätkub)!


Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute üldjuhendiga ja osavõtutasude ning registreerimistingimustega!

 

TULE KOGU ELAMUSI KOOS MEIEGA!

Küsimuste korral kirjuta info@elamusretked.ee või

helista 52 77 540 (Kunnar)

www.elamusretked.ee