Kärdla elamusretk


Lisa ostukorvi


Kuupäev:  5. juuli 2020
 
Stardikoht:  Rannapaargu, Kärdla, Hiiumaa


Stardigrupid:  11:00 (aeglane); 11:20 (kiire) 
 
Distants:  ca 20 km
 
Registreerimine lõpeb:  1. juuli 2020


Mis toimub?

Elamusretkede 2020. aasta hooaja kuues suvine retk viib osalejad Hiiumaale avastama Kärdla ümbrust. Eelmisel päeval on võimalik osaleda ka Kõpu elamusretkel
Kuigi me alustame retke Kärdlast ei ole tegemist kaugeltki mitte linnaretkega. Esimesel võimalusel jätame Kärdla seljataha. Liigume mereäärsetel karjamaadel ja matkaradadel rannametsades.

Kärdla piirkonna matkaradu avastades satume lisaks mereäärsetele aladele ning männimetsadele ka Kaibaldi liivikusse ning rabamaastikule. Kaibaldi liivik on sealse piirkonna üks omanäolisemaid kohti. Kärdla ümbrus on äärmiselt mitmekesine piirkond matkamiseks – kuigi tähistatud matkaradu on seal äärmiselt vähe. 

Millal ja kus toimub?

Retkele koguneme pühapäeva,  5. juuli hommikul alates kell 10.40  (20 minutit enne oma grupi stardiaega. Palume varem kohale mitte tulla!) Kogunemispaigaks on Rannapaargu parkla, täpsema asukoha leiad  siit. 

Retkele stardime kahes grupis, vastavalt kell 11:00 (aeglase sammuga grupp) ja 11:20 (kiire).  Retke pikkuseks kujuneb vastavalt ilmastikuoludele  ca 20 km  ning ajaliselt planeerime retke läbimiseks koos peatustega orienteeruvalt  5 tundi (aeglasel grupil 5-6 tundi).

Retkele anname igale osalejale kaasa toidupaki keha kinnituseks Põltsamaa ja Kalevi kaasabil. Retkel teeme 3 pikemat puhkepausi. Retke stardi- ja finišipaigas ning raja keskel on osalejatel võimalus oma joogipudeleid täita Põltsamaa mahlajoogi või veega. PS! Oma joogipudel kindlasti retkele kaasa!

Kus ööbida?

Kes on tulemas Hiiumaale pikemalt kui ainult üheks retkeks soovitame ööbimise broneerida kas Kärdlasse või siis kasutada RMK telkimisala Tõrvaninas. 

E-TURIST Reisibüroo on reserveerinud elamusretkelistele hulga tube Padu hotelli kaheks ööks 3.-5. juuli. Võimalik on reserveerida standardtuba või apartement kahele. Hind koos hommikusöögiga vastavalt 69 € ja 79 € tuba/öö.
Lisainfo: http://www.paduhotell.ee. 

Tube hoitakse meile kuni 17.06.

Kes on ööbimisest huvitatud -
võtke otse ühendust meilitsi e-turist@e-turist.ee või telefoni teel 50 172 29.

Mida pakume?

 • Matka mitmekesises ja huvitavas looduses
 • Matkajuhi/rajameistri teenust
 • Toidupakk kehakinnitamiseks retke vältel ning joogipudeli täitmise võimalus stardi- ja finišipaigas ning raja keskel.
 • Diplom

Kuidas registreeruda?

 • Osaleja  registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt registreerudes toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke.
 • Mugavaks registreerimiseks mobiiliga kasuta Miuuv registreerimisäppi, mille saad alla laadida siit (Android) või siit (IOS).
 • Grupina  registreerimiseks täitke ära registreerimisvorm, mille leiate siit. Pärast kinnituse saamist tee ülekanne MTÜ Elamusretked LHV Panga kontole  EE157700771004355873.
 • Elamusretkedele saad  SportID  keskkonna kaudu registreerida  siin.

Tutvu lähemalt registreerimistingimustega  siin.

Kui palju maksab?

Kuni 26. juuni:

 • Täiskasvanu: 18 €
 • Pensionär / (üli)õpilane: 12 €

SOODUSTUS GRUPILE: Kogu kokku vähemalt 8-liikmeline seltskond ning matka soodsamalt! Grupi puhul on hinnad järgnevad:

 • Täiskasvanu: 12 € (inimese kohta)

27. juuni – 1. juuli:

 • Kõigile 25 €

Lisaks on igas matkagrupis 1 tasuta koht kõige suuremale loodussõbrale - Elamushooldajale.  Lisaks elamuste nautimisele aitavad nemad loodusest ära korjata iga väiksemagi prügi, kui midagi meile retke jooksul ette jääb.

Elamushooldajana kaasalöömiseks saada email: info@elamusretked.ee


NB! REGISTREERIMISE TÄHTAEG ON 1. JUULI (või seni, kuni kohti jätkub)!

Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute  üldjuhendiga  ja  osavõtutasude ning registreerimistingimustega


TULE KOGU ELAMUSI KOOS MEIEGA!

Küsimuste korral kirjuta  info@elamusretked.ee  või

helista 52 77 540 (Kunnar)

www.elamusretked.ee