Elamusretked 2021 - ParimatEST parimad elamused!

2021. aasta hooaeg on peagi algamas ning seekord on retkelisi ootamas 10 vahvat retke, mis viivad avastama kaunist kodumaad kõigil neljal aastaajal! Võimalus on avastada Eestimaa erinevate maakondade tuntuid ning tundmatuid matkaradu nii kodu lähistel kui sootuks kaugemal Eesti teises otsas!  

Kogu Elamusretkede kalendri leiad siit.

Elamusretkede 14. tegevusaastal alustame järjekorranumbrilt 162. Elamusretkega ning seekordne hooaeg algab kolme talvise retkega – elamusretkelised satuvad räätsadel avastama jaanuaris Raplamaal asuvat Aela raba ning märtsis tutvume Lalli rabaga. Eesti Vabariigi 103. sünnipäeva tähistame 24. veebruaril Pärnumaal matkates ümber Kaisma järve ning külastades ka sealset raba ning seda kõike traditsioonilise sini-must-valge eriretkena.


Kevadel satuvad Elamusretkelised kahe retke raames avastama Kihnu saart ning tutvuma Tallinna lähistel asuva Astanguga, sealsete ainulaadseete maa-aluste ladudega ning endise Harku naistevanglaga. Vahetult enne Jaanipäeva läheme avastama Taevaskoja võlusid kuuvalgel juunikuu ööl!


Suvekuudeks annavad Elamusretked teatepulga taaskord üle Elamusmaratonidele.

Sügisretked algavad oktoobrist, kui külastame räätsadel Tõugussaare raba Järvamaal just siis, kui raba on oma kõige kaunimas oranžikas-punases pidurüüs. Rabaretke järgselt külastame oktoobris veel Aidu karjääri ning novembris võtame ette õhtuse eriretke Rummu karjääri lähistel. Seekord on plaanis enda ka tõelise vangina tunda avastades Rummu vangla sisemust! 2021. aasta hooaja lõpetame 4. detsembril esimese lume Elamusretkel Lõuna-Eestis Rõuges.


Kõige suurematele Elamusretkede fännidele pakume võimaluse soetada endale ka hooajapääsme, mis peaks pakkuma elamusi ja ühtlasi ka motivatsiooni liikumiseks kogu aasta vältel. Tõelised Elamusretkede fännid ei maga maha ühtegi retke ning otsivad ülesse kõik kodumaale peidetud elamused!

Algaval hooajal on võimalik igal Elamusretkel taaskord koguda The North Face templikaardile templeid ning tublimaid templikogujaid ootavad loomulikult nii soodustused Sportlandi poodides kui ka the North Face eriauhinnad!


Sportland pakub kvaliteetset talvevarustust nii matkamiseks kui ka teiste talverõõmude nautimiseks! Tuntud matkavarustuse brändi The North Face valikust leiab uskumatult soojasid talvejopesid, mugavaid ja veekindlaid jalanõusid, mütse, kindaid ja palju muud. Tutvu valikuga Sportlandi e-poes ja naudi Eestimaa loodust parimas matkavarustuses!


Õpime üheskoos tundma Eestimaad ning avastame selle kauneid ja põnevaid paikasid. Seda aitab meil teha Kalev, kes nagu ka varasematel aastatel on Eesti kõige magusamad maitsed meile rajale kaasapakkinud! Olge siis valmis – meid on ootamas tuliuued magusad elamused!


Kalevi šokolaadipoodidest ja e-poest leiad retkele kaasa võtmiseks energiat täis maiustused. Maiustused saad mugavalt tellida pakiautomaati, kulleriga koju või hoopis ise poodi järele tulla. Liitu ka Kalevi uudiskirjaga, et kursis olla magusate pakkumiste, uute toodete ja põneva infoga. Kõikide jaanuarikuus liitujate vahel loosib Kalev välja 5 eriti magusa sisuga kinkekotti. Liitu uudiskirjaga SIIN!

Soovime kõigile elamusterohket algavat uut hooaega!

Kohtumiseni juba 24. jaanuaril Aela rabas!

Tagasi uudistesse