Aegviidu elamusretk

Lisa ostukorvi

Kuupäev: 5. detsember 2020

Stardikoht: Aegviidu Tervisedepoo, Harju maakond

Distants: ca 15-20 km

Registreerimine lõpeb: 2. detsember 2020


Mis toimub?

Elamusretkede esimese lume eriretk viib osalejad Harjumaale Eesti Matkapealinna Aegviidusse ning sealsetele suurepärastele matkaradadele.

Retke lõpus toimub Elamusretkede 2020. aasta hooaja lõpuüritus – premeerime hooaja aktiivsemaid osalejaid ning vaatame ühiselt aasta parimaid pilte. Ürituselt ei puudu ka magus üllatus!

PS! Loodetavasti saadab ilmataat esimese koheva lumekatte Eestisse just selleks ajaks ning loodame teha esimesed sammud lumel just Aegviidu elamusretkel.

Millal ja kus toimub?

Retkele koguneme laupäeval, 5. detsembril alates kell 10.30 ning kogunemispaigaks on Aegviidu Tervisedepoo, täpsema asukoha leiad siit. Parkimine on korraldatud teiselpool raudteed Aegviidu raudteejaama parklas.

Retkele stardime kuni neljas grupis kell 11:00. Palume kohale tulla vähemalt 20 minutit enne matkagrupi väljumist. Retke pikkuseks kujuneb vastavalt ilmastikuoludele 15-20 km ning ajaliselt koos peatustega 4-5 tundi.

Retke ajal pakume kergeid suupisteid Põltsamaa ja Kalevi kaasabil ning janu kustutamiseks sooja teed Carmolise tilkadega ning Põltsamaa glögi. Finišis ootab kõiki retkelisi soe söök Aegviidu Tervisedepoos. Loomulikult on ka traditsiooniline Elamusretkede hooajalõpu tort valmis küpsetatud! 

Orienteeruvalt kell 15.30, kohe kui kõht on täis söödud võtame ette hooaja aktiivseimate kõndijate ning kollektiivide tunnustamise. Elamuspuntide hetkeseisule saad pilgu peale visata siin! Ajaliselt proovime ürituse lõpetada hiljemalt kella 16.00ks.

Piilu ka eelmise kahe aasta viimase retke kokkuvõtteid. Üleeelmisel aastal liikusime Valgehobusemäe piirkonnas ning külastasime Kakerdaja raba matkarada. Eelmise hooaja lõpetasime Viitna kandi metsateedel.

Mida pakume?

 • Matka mitmekesises ja huvitavas looduses
 • Matkajuhi/rajameistri teenust
 • Väike kehakinnitus matka ajal
 • Soe söök matka lõpus ning magus üllatus
 • Diplom

Kuidas registreeruda?

 • Osaleja  registreerimiseks täida registreerimise ankeet juhendi ülaosas! Koheselt registreerudes toimub ka osavõtutasude tasumine Maksekeskus AS vahendusel kasutades pangalinke.
 • Mugavaks registreerimiseks mobiiliga kasuta Miuuv registreerimisäppi, mille saad alla laadida Androidile või IOSile.
 • Grupina registreerimiseks saada meile grupi nimi ja grupiliikmete nimed meilile info@elamusretked.ee.
 • Elamusretkedele saad  SportID  keskkonna kaudu registreerida  siin.

Tutvu lähemalt registreerimistingimustega  siin.

Kui palju maksab?

Kuni 27. november:

 • Täiskasvanu: 18 €
 • Pensionär / (üli)õpilane: 12 €

SOODUSTUS GRUPILE: Kogu kokku vähemalt 8-liikmeline seltskond ning matka soodsamalt! Grupi puhul on hinnad järgnevad:

 • Täiskasvanu: 12 € (inimese kohta)

28. november – 2. detsember:

 • Kõigile 25 €

Lisaks on igas matkagrupis 1 tasuta koht kõige suuremale loodussõbrale - Elamushooldajale.  Lisaks elamuste nautimisele aitavad nemad loodusest ära korjata iga väiksemagi prügi, kui midagi meile retke jooksul ette jääb.

Elamushooldajana kaasalöömiseks saada email: info@elamusretked.ee 

NB! REGISTREERIMISE TÄHTAEG ON 2. DETSEMBER (või seni, kuni kohti jätkub)!

 

Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute  üldjuhendiga  ja  osavõtutasude ning registreerimistingimustega!

 

TULE KOGU ELAMUSI KOOS MEIEGA!

Küsimuste korral kirjuta info@elamusretked.ee või

helista 52 77 540 (Kunnar)

www.elamusretked.ee