Elamusretked kutsuvad Eestimaa suve nautima

Elamusretked kutsuvad kõiki aktiivseid liikujaid sel suvel Eestimaad avastama seitsmel erineval retkel. Suve lõpus põikame ka naabervabariiki Lätisse, Kolka poolsaarele ning piilume Eestimaad piiri tagant. 

Täpsema retkede kalendri leiad Elamusretkede kodulehelt.

„Kui tavaliselt oleme suvisel ajal elamusi kogunud Elamusmaratonide raames, siis sel suvel avastame Eestimaad hoopis Elamusretkedega. Oleme oma suvise kava pannud paika selliselt, et pikad autosõidud õnnestuks ühendada mitme päevaste retkedega mõnusateks nädala-lõppudeks. Sel suvel satume nii mere äärde kui ka Kesk-Eesti rabasse, männimetsadesse ning õhatud betoonvaremete vahele. Ühe olulise sündmusena tähistame Elamusretkede 150. juubelit – just nii palju üritusi on toimunud alates 2008. aastast kui Elamusretked alguse said“, räägib Elamusretkede üks eestvedaja Kunnar Karu.

Mida toovad suvised Elamusretked täpsemalt:

Letipea elamusretk: juba sel pühapäeval liiguvad Elamusretkelised avastama Lahemaa LKA ning külastama Eesti suurimat rändrahnu – Ehalkivi.

Aegna elamusretk: tähistame 150. juubeliretke. See omanäoline väikesaar kutsub külastama kõiki, kes hindavad mõnusat jalutuskäiku puutumatus looduses ning kellele meeldib kopsud värsket mereõhku täis tõmmata!

Loosalu elamusretk: suve neljas retk viib retkelised rabamaastikule – lisaks matkajalatsitele tõmbame mõneks kilomeetriks jalga ka kummikud, et käia ära päris laugaste serva peal.

Kõpu ja Kärdla elamusretk: annavad võimaluse avastada Hiiumaad väljaspool olemasolevaid matkaradu ning piiluda Hiiumaad kaunite majakate tippudest.

Tagamõisa ja Koorunõmme elamusretk: viivad retkelised avastama Saaremaa parimad mereäärseid matkaradu. Kes soovib, ühendab 2 retke mõnusaks pikaks nädalavahetuse puhkuseks Saaremaal.

Kolka elamusretk: suurepärane võimalus avastada Kura poolsaare matkaradu, piiluda Eestimaad üle mere ning ühtlasi veeta mõnus nädalalõpp Riias ning Jurmalas.

Suve algusest on lisandunud võimalus registreerida end kõigile Elamusretkedele mugava Miuuv mobiiliäpi kaudu, mille saad alla laadida Androidile siit või IOSile siit. Loodame, et see pakub kõigile mobiilikasutajatele varasemast veel mugavamaid võimalusi spordiüritustele registreerumiseks. Edasiarenduse käigus on äpp veel mitmete lisamugavustega täienemas!


Kohtumiseni juba suvistel Elamusretkedel!

Tagasi uudistesse